Kodėl mes?

20 metų patirtis

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Mūsų komandoje dirba daugiau nei 20 metų patirtį turintys dizaineriai, kurie vertina subtilumą, individualumą, kokybę ir originalumą, todėl nekartoja „sėkmės istorijų“ kitoje aplinkoje. Mūsų dizaineriai nuolat tobulina savo žinias, atsižvelgdami į gana dinamiškas interjero dizaino tendencijas, kurios atspindimos didžiausiose šios srities pasaulio parodose: „Heimtextille“ Frankfurte, „Salone del mobile“ Milane, „Maison@Objet“ Paryžiuje, „Design Shanghai“ Šanchajuje bei kitur.

Pasirinkimas

NUO A IKI Z

Užuolaidų ir namų dekoro salone „Camileta“ rasite ko gero didžiausią užuolaidų ir baldų audinių pasirinkimą Vakarų Lietuvoje. Siūlome garsiausių Europos gamintojų audinius – nuo ekonominės iki ypač aukštos klasės. Visi mūsų klientams siūlomi audiniai yra sertifikuoti, vertinant jų atsparumą, ekologiškumą, degumą ir kitas savybes.

Viskas įmanoma!

SVARBU ŽINOTI IR NORĖTI

Tad neabejotinai rasime tinkamą sprendimą tiek jūsų namams, tiek komerciniams ar visuomeniniams objektams: viešbučiams, restoranams, biurams ir pan. Esame pasirengę įgyvendinti ir specializuotus projektus: nuo teatro scenos dekoracijų gamybos iki laivų kajučių įrengimo.

Viskuo pasirūpiname

ATSAKOME UŽ SAVO SPRENDIMUS

Jūsų patogumui konsultuojame ne tik mūsų salone, bet ir jūsų namuose, objekte. Profesionaliai ir greitai atliekame visus darbus: parenkame audinius, parengiame projektą, siuvame užuolaidas, jas kabiname, tvirtiname įprastus ir automatinius karnizus bei gaminame, siuvame kitus namų tekstilės ir dekoro gaminius.

Slider