Karnizai

Karnizai – labai svarbi langų dekoro detalė. Renkantis karnizus, pirmiausiai reikia nuspręsti, ar jie bus tvirtinami į sieną, ar į lubas. Taip pat – ar norite rankomis traukomų, ar elektra valdomų automatizuotų karnizų.

Renkantis sieninį karnizą, jis atliks ne tik tam tikrą funkciją, bet taip pat bus puošni detalė, papildanti Jūsų interjerą. Į sieną montuojamų karnizų pasirinkimas mūsų salone labai platus. Juos galite rinktis pagal stilių (modernus, klasikinis ar tinkantis neutraliam interjerui), pagal spalvą (juodas, baltas, sidabro, chromo, bronzos, žalvario, vario ir kt.), žinoma, ir pagal gamintoją ar kainą. Jeigu turite savo namuose įsirengę įtempiamas lubas ir virš jų neparengėte vietos karnizams tvirtinti ar abejojate savo lubų tvirtumu, sieniniai karnizai yra puikus pasirinkimas.

Renkantis lubinį karnizą, jis bus mažai pastebimas, funcionalus, patogus užuolaidoms užtraukti. Pagrindinis į lubas tvirtinamo karnizo privalumas – žemesnė nei sieninio karnizo kaina. Juos taip pat patariame rinktis, kai turite parengtas lubose nišas karnizams ar tiesiog norite vizualiai paaukštinti patalpos aukštį.

Paskutiniu laiku tapo ypač populiarūs elektra valdomi automatizuoti karnizai. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti pačių įvairiausių modelių bei spalvų automatizuotus karnizus. Jie gaminami ir sieniniai, ir lubiniai. Šie karnizai gali būti įdiegiami kartu su išmaniųjų namų sistemoms.

Kad Jums būtų paprasčiau apsispręsti, kreipkitės, ir mūsų, ilgametę patirtį turintys specialistai Jums pasiūlys tinkamiausią sprendimą net pačios sudėtingiausios konstrukcijos langams.

Mes siūlome:

  • nemokamą dizainerių konsultaciją
  • eskizo ir projekto atlikimą
  • visų rūšių: sieninius, lubinius, automatizuotus karnizus
  • karnizų tvirtinimo elementus
  • karnizų tvirtinimą ir montavimą