Užuolaidos

Užuolaidos ne tik suteikia privatumo ir jaukumo, bet yra svarbi namų detalė, sukurianti išskirtinį namų stilių, dizainą, derantį prie kitų interjero elementų, kartu pabrėžianti Jūsų individualumą. Gražios užuolaidos net ir beveidį, nuobodų ar net šaltą namų interjerą akimirksniu gali sušildyti, jį paversti kažkuo ypatingu, mielą ne tik jums, bet ir ilgai nepamirštamą Jūsų svečiams!

Kaip išsirinkti tinkamiausiais užuolaidas: klasikines, modernias ar neutralias, apjungiančias skirtingus interjero stilius? Kas labiau tinka svetainės, miegamojo, darbo ar vaikų kambariams? Galiausiai, kokį kabinimo būdą ar kitus svarbius šio gaminio elementus pasirinkti? Žinoma, sprendimus lemia kiekvieno asmens subjektyvus estetikos supratimas, dizainerio profesionalumas, tačiau bene svarbiausia renkantis užuolaidas yra trys dalykai: derėjimas prie viso namo interjero (vientisumas), praktiškumas ir kokybė.

Norint turėti nepriekaištingas užuolaidas, svarbu ne tik pasirinkti deramus audinius, aksesuarus, karnizus, tačiau tam reikia ir profesionalaus dizainerio sprendimo, brėžinio tikslumo bei siuvėjo meistriškumo. Tad tobulos, pagal individualų užsakymą siuvamos užuolaidos matuojamos ne centimetrais, bet milimetrais. Per ilgametę savo veiklos patirtį daugiausiai dėmesio skyrėme gaminio kokybei, išskirtinumui, nekartojant sėkmės istorijų kituose namuose. Kasmet atnaujiname savo žinias dalyvaudami didžiausiose pasaulio tekstilės ir interjero parodose. Klientų lojalumas yra didžiausias mūsų darbo įvertinimas.

Mes siūlome:

  • nemokamą dizainerių konsultaciją
  • eskizo ir projekto atlikimą
  • audinius užuolaidoms
  • užuolaidų kabinimo sistemas
  • užuolaidų puošybos priedus
  • užuolaidų pasiuvimą ir pakabinimą