Paslaugos

Namų jaukumą pirmiausia kuria čia gyvenantys žmonės. Tačiau kartais kažko lyg ir trūksta – vienos kitos mažos smulkmenos ar originalaus sprendimo, kad Jūsų namai taptų jaukesni ir išskirtiniai, kad čia būtų gera ir jauku ne tik gyventi, bet ir svečiuotis, kad Jums brangūs žmonės čia visuomet norėtų užsibūti kiek ilgiau, nei turi laiko.

Salone „Camileta” dirbantys profesionalūs dizaineriai, sukaupę ilgametę darbo patirtį, Jums įrodys, jog norint sukurti jaukius ir elegantiškus namus, nebūtina investuoti itin daug – mūsų pasiūlyti profesionalūs sprendimai Jus įtikins, jog jaukumas ir grožis pirmiausia kuriamas širdimi. Prabanga gali dvelkti kiekvieni namai, nesvarbu kiek pinigų į juos investavote.

Atsižvelgiame į kliento pageidavimus ir stengiamės rasti optimaliausią sprendimą. Norite sukurti jaukų namų, biuro, viešbučio ar kitų visuomeninių patalpų interjerą? Jūsų namus ar biurą padarysime išskirtinius, dvelkiančius elegancija bei alsuojančius jaukumu.

ĮMONĖS „CAMILETA” DIZAINERIAI GALI:

  • Padėti apipavidalinti namų ir visuomeninių patalpų interjerą;
  • Suprojektuoti ir pasiūti įvairiausių stilių užuolaidas, austrijetes, romanetes, lovų užtiesalus, dekoratyvines pagalvėles, staltieses ir kt.;
  • Parinkti tinkamus karnizus ir juos sumontuoti;
  • Išlyginti ir pakabinti užuolaidas;
  • Pasiūlyti gobelenus moderniems bei antikvariniams baldams;
  • Parinkti Jūsų namams ar biurui tinkamus interjero aksesuarus.

Įgyvendinsime pačius sudėtingiausius užuolaidų projektus, padėsime pasirinkti tinkamus karnizus, juos sumontuosime. Parinksime Jūsų užuolaidoms tinkamiausius aksesuarus.

Siūlome gausų namų interjero detalių, namų kvapų pasirinkimą.

Dirbame tam, kad Jūs visuomet norėtumėte grįžti namo…